Bakım Anlaşması

Sahibi olduğunuz firmada çalışanlarınız bilgisayarla iş yapıyorsa, hem zamandan hem de paradan tasarruf etmek için bilgisayar bakım anlaşması yapmanızı öneririz. Uzun yıllardır bilgisayarcılık sektöründe hizmet veren ve onlarca şirket ile kurumsal bilgisayar bakım anlaşması yapan firmamız, sizi de en küçük bir arızada teknik servislere taşınmadan, personelinizin iş kaybından ve ek maddi külfetten kurtarsın. Bilgisayar bakım anlaşması yaptığı firmalarla bilgisayar bakım sözleşmesi imzalayan firmamız, sözleşmeye kendisinin değil, daha çok hizmet vereceği şirketin lehine olan maddeler koymaktan gurur duyar. Şirketlerle yaptığımız kurumsal bakım anlaşması genellikle 6 aylık veya bir yıllık bakım anlaşması şeklindedir ve bu kapsamda, bilgisayar ya da diğer cihazlarda meydana gelebilecek en küçük sorunda dahi teknik personelimiz sizin yanınızda olacaktır. Düzenli olarak bilgisayar ve işletim sistemi, donanım, kablolu ve kablosuz ağ yapısı, server, ana bilgisayar, çevre birimlerinin bakımıyla, güncellenmesi ve yedeklenmesini yapan firmamız, rutin bakımlar haricinde meydana gelebilecek yazılımsal ve donanımsal sorunlara da en kısa sürede müdahele ediyor. Anlaşma sürecinde müşterine yerinde sınırsız servis desteği sağlayan, cihazların aylık periyodik bakımlarını yapan, bozulan cihazları onaran, orijinal yedek parça, virüs tarama desteği veren firmamızın önceliği de, kurumsal bakım anlaşmalı müşterilerimizdir.

Paranızı boşa harcamayın

Bilgisayar bakım anlaşması hizmetimiz sizi tüm sorunlarınızdan kurtarmak amacını taşımaktadır. Her türlü işlerimizi gün boyu bilgisayarlar üzerinden yapmaktayız. Özellikle kurumların ve şirketlerin bilgisayarları ve içerisindeki bilgiler büyük önem taşımaktadır. Bu bilgileri kaybetmek büyük zararlara sebep olmaktadır. Bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yararlanarak bilgisayarlarınızda oluşabilecek arızaları hiçbir sorun yaşamadan ve hiçbir zarara uğramadan çözebilirsiniz. Yapılan anlaşma sonucu bilgisayarlarınıza periyodik bakımlar yapıyor, aynı zaman da verilerinizi de yedekliyoruz. Böylece veri kaybı yaşamanızı da engelliyoruz. Bilgisayar bakım anlaşması yazılımsal ve donanımsal arızalarda, yedek parça değişimlerinde sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Bilgisayar bakım anlaşması 6 aylık veya 1 yıllık süreler içerisinde yapılmaktadır. Anlaşma kapsamına alınan bilgisayarlara aylık periyotlarda bakım ve onarım yapılmaktadır. Oluşabilecek arızalar engellenerek iş ve zaman kaybı ortadan kaldırılmaktadır. Bu kadar avantajlı olan bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yararlanmak için vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçmelisiniz. Şirketler ve kamuların yararına verdiğimiz bu hizmetimiz müşterilerimizi oldukça memnun etmektedir. Bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yararlanan bankalar, hastaneler, eğitim kurumları, kamular ve şirketler bilgisayarlarını güvence altına almış olmanın keyfini yaşamaktadır. Bu hizmetimizden yararlanan müşterilerimize anında hizmet götürerek en kısa zamanda sorunlarını çözmekteyiz. Bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yararlanan müşterilerimizin her zaman öncelik hakkı vardır. Bu konuda detaylı bilgi almak ya da bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yararlanmak için vakit kaybetmeden firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Bakım bilgisi

· Yıllık Bilgisayar ve Ekipmanları Bakım Sözleşmeleri

· Bilgisayarların İç ve Dış Temizlik Bakımları

· Veri Güvenliği ve Yedekleme üniteleri

· Parça Değişimi ve Garanti takibi

· Format ve Sistem Performans Düzenlemeleri

· PC toplama ve taksitlendirme

· 2.el PC ve laptop satışı

· Laptop ve Bilgisayar Parçası Tamiri

· Kartuş ve toner dolum Hizmeti

· Lisanslı Program satışı ve Teknik destek

· Yazılım Satışı ve WEB Sayfası hizmeti

· Aramalarda 1. Sayfada Çıkma (Google SEO)

Ayrıca Her türlü teknik sorunlarda Lütfen bizi arayın…

Yıllık Bilgisayar Bakım Sözleşmesi

• Yıllık Bilgisayar ve Ekipmanları Bakım Sözleşmeleri
• Bilgisayarların İç ve Dış Temizlik Bakımları
• Veri Güvenliği ve Yedekleme üniteleri
• Parça Değişimi ve Garanti takibi
• Format ve Sistem Performans Düzenlemeleri
• PC toplama ve taksitlendirme
• 2.el PC ve laptop satışı
• Laptop ve Bilgisayar Parçası Tamiri
• Kartuş ve toner dolum Hizmeti
• Lisanslı Program satışı ve Teknik destek
• Yazılım Satışı ve WEB Sayfası hizmeti

Bakım Sözleşmesi Örneği

İş bu sözleşme Eser Bilişim ile yukarıda ünvanı yer alan ……………………………… İşletmesi arasında aşağıda yer alan şartlar dahilinde gerçekleştirilmiştir.

Teknik Şartlar:

  • Mevcut sözleşme ……. Bilgisayar, network ağı ve internet bağlantı sorunlarının çözümü (Telekom sorunları hariç) ve desteği içerir.
  • Bilgisayarların donanım tespiti yapılarak, aygıt listeleri 2 nüsha olarak hazırlanır. (1 nüshası firmaya verilir.) Öneriler ve güncellenmesi istenen donanımlar firmaya raporlanacaktır.
  • Sorun olsun olmasın her ay belirlenen bir günde sistem kontrolü ve defragmantasyonu yapılır.
  • Bilgisayarda oluşacak tüm sorunlara en geç 24 saat içinde müdahale edilir.
  • Donanım sorunlarında parça değişimi gereken durumlarda parça ücreti firmaya faturalandırılır.
  • İşletim sistemleri (windows98,XP,Vista vs.) dışında kalan programlara destek verilmez.
  • Lisansı olmayan program ve işletim sistemleri yüklenmez.lisanssız program yüklenmesinden kaynaklanan sorunlar sözleşme kapsamına girmez.

Mali Şartlar

  • 1 ad. Bilgisayar için aylık sözleşme bedeli …………15…… TL olarak belirlenmiştir.
  • Network + internet + kablo, router sorunlarının giderilmesi için ücret alınmayacaktır.

……….. server x………TL

…….. bilgisayar x ……. TL =

Network + internet + Lan + Kablo + Router + Yazıcı Bakım =

Yıllık (12 ay) sözleşme bedeli TOPLAM =

Ben ……………………….. Yetkilisi ………………….. olarak yukarıdaki sözleşme şartlarını okudum ve …………… tarihinde imzaladım. Eser Bilişim’e sözleşme bedeli olarak, toplam ……………….. aylık/yıllık teslim ettim/edeceğim.

Sözleşme başlangıç tarihi: Sözleşme bitiş tarihi:

İmza tarihi:

Müşteri kaşe imza Eser Bilişim Yetkilisi/Kaşe/İmza

 

 

 

 

 

 

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Referanslar İletişim
copyright: esergrup ©2012 Tüm hakları saklıdır

Web Design By : belenmedya.com